رونق «زخم کاری» به بازار کتاب/ رمان حسینی‌زاد نایاب شد
به گزارش روابط عمومی سریال، پس از پخش قسمت نخست سریال «زخم کاری» به کارگردانی محمدحسین مهدویان چاپ چهارم کتاب «بیست زخم کاری» نوشته محمود حسینی‌زاد در فروشگاه‌های کتاب نشر چشمه به پایان رسیده است.

مسئولان نشر چشمه با اشاره به استقبال خوب مخاطبان از خرید کتاب «بیست زخم کاری» ابراز امیدواری کردند چاپ پنجم کتاب را هر چه سریع‌تر روانه بازار کتاب کنند.

این در حالی است که بر اساس آمار سایت فیدیبو فروش «بیست زخم کاری» به صورت الکترونیک رشد بالایی گرفته و جزو پرفروش‌های بخش رمان به حساب می‌آید.

محمود حسینی‌زاد نویسنده و مترجم ایرانی است که تالیفات زیادی را تا امروز در بازار کتاب عرضه کرده است و رمان «بیست زخم کاری» را سال ۱۳۹۵ در نشر چشمه منتشر کرده است که تا امروز چهار بار تجدید چاپ شده است.

سریال «زخم کاری» به کارگردانی محمدحسین مهدویان و تهیه‌کنندگی محمدرضا تخت کشیان جدیدترین محصول فیلیمو است که با اقتباس از رمان حسینی‌زاد و نمایشنامه مکبث اثر ویلیام شکسپیر ساخته شده است.

جواد عزتی، رعنا آزادی‌ور، هانیه توسلی، سعید چنگیزیان، الهه حصاری، عباس جمشیدی‌فر، مهدی زمین‌پرداز، امیرحسین هاشمی، (با هنرمندی) سیاوش طهمورث، کاظم هژیرآزاد، منوچهر علی‌پور، مه‌لقا باقری، مائده طهماسبی، (با معرفی) مرتضا امینی‌تبار و سارا حاتمی، (هنرمندان خردسال) نیوشا علی‌پور و مه‌یاس پازوکی، بازیگران «زخم کاری» هستند
100
0
 
0
لینک کوتاه: