آشنائی با کتابنما


کتابنما یک مرجع معرفی کتاب ، نویسندگان، ناشرین و فروشندگان کتاب در کشور است.
در کتابنما لیست تمامی کتاب های منتشر شده در کشور موجود میباشد و علاقمندان به کتاب میتوانند ضمن مشاهده مشخصات کتاب و مطالعه خلاصه ای از کتاب ها ، با نویسنده و ناشر کتاب آشنا شده و به راحتی و بایک کلیک لیست سایر کتاب های آن نویسنده و ناشر را ملاحظه نمایند.
مزیت دیگر کتابنما این است که شما میتوانید کتاب را بدون واسطه و از ناشر خریداری نمائید و یا با کمترین قیمت ارائه شده توسط فروشندگان در سایت اقدام به خرید نمائید.
همچنین در کتابنما این امکان وجود دارد که شنا یک کتاب را از ناشرین و مترجمان مختلف ملاحظه ومقایسه نموده ونسبت به خرید اقدام نمائید.
با کتابنما دیگر نیاز به جستجو در سایت های مختلف جهت خرید کتاب نخواهید داشت و صرفا با مراجعه به کتابنما و جستجوی نام کتاب لیست تمامی کتاب های منتشر شده با این نام برای شما ننمایش داده خواهد شد.
ویا با جستجوی نام نویسنده در بخش جستجوی سایت کتابنما ، تمامی کتاب های نوشته شده توسط آن نویسنده را برای شما نمایش خواهد داد.
از دیگر قابلیت های سایت کتابنما امکان جستجو به صورت پیشرفته بر اساس موضوع کتاب، قطع، جنس جلد و... میباشد ، در واقع شما در کتابنما دقیقا ان چیزی را انتخاب خواهید کرد که میخواهید.
کارشناسان کتابنما به صورت تلفنی و چت آماده ی پاسخگوئی و راهمائی به هموطنان عزیز هستند.
کتابنما امیدوار است بتواند قدمی هرچند کوچک در زمینه ترغیب هم وطنام به مطاله و همچنین حمایت از حقوق ناشرین ومولفین و همچنین مقابله با آفت هائی همچون چاپ های زیرزمینی و قاچاق کتاب بردارد.

 
446
0
 
0
لینک کوتاه: